na web od Gabči ořez.jpg

Klubovka Lysá nad Labem

18. 9. se konala 1. klubová výstava věnovaná pouze russell teriérům. Přihlásilo se rokordních 91 JRT a posuzovala velmi přísná a pečlivá rozhodčí z Finska Tiina Taulos. Apple obsadila v konkurenci 8 pracovních fen nádherné druhé místo + Res CAC a porazila jí jen její sestra Adélka, takže to zůstalo v rodině a radost byla převeliká Krom našich dvou holek nedostala žádná fena hodnocení výborná, takže jsme se náležitě dmuly pýchou a mě moc potěšilo, že 3 měsíce po porodu byla Apple v takové kondici, že nádherné osvalení máme i v posudku:-)
Ještě jsme zkusili štěstí v soutěži o nejlepší chovatelskou skupinu, kde jsme skončili třetí ze tří, ale myslím že jsme chovatelskou stanici od Bobří řeky představili pěkně a nikdo jiný nenastoupil v takovém počtu a nepředstavil jak hladké, tak hrubé a jak bikolor, tak trikolor psy.
Na výstavu se dojeli podívat i Míša s Míšou a naším odchovem Márpíkem, který je moc krásný a milý a mám radost jak jsou všichni spokojení:-)
Na závěr musím ještě napsat velikou pochvalu organizátorům výstavy, protože byla opravdu moc a moc pěkná a nebojím se říct, že tak hezkou výstavu jsem ještě nenavštívila a těším se na další ročník :-)
zde je videjko našeho souboje od Evči, díky:-))
http://www.youtube.com/watch?v=NWEUWDKoPaA
lysá Aple a Adeline.JPG
lysá hromadná.JPG
lysá Fery a Márpi 2.JPG
27.09.2010 16:40:44
sekyrova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one