na web od Gabči ořez.jpg
Dnes  30.5. byl zatím náš nejhorší výstevní den. Nejen že lilo jak z konve, ale Apple při chození v kruhu zaskočila mlska a tak místo ladného pohybu předváděla rozpláclá v trávě chrchlání a ukřivděné obličeje. Ani na stole na pana rozhodčího neudělala valný dojem a tak jsme si odnesly ohodnocení velmi dobrá 3.

Ale i tak to byla celkem zajímavá akce, moc hezky sem si popovídala s russlíma známýma a také zde bylo hodně lidiček z Chrudimského cvičáku a z Hlinska a těm se vesměs dařilo výborně.

Ráno 16. 5. sem si nebyla jistá, jestli vůbec někam jezdit. Čekala nás výstava pod širým nebem a u nás lilo a lilo. Naštěstí jsem se nenechala odradit a nakonec nás v zámeckém parku na Kačině čekala příjemná výstava. Pršelo jen trošičku a Apple vyhrála třídu mladých. Jiná klání už nebyla a tak jsme měly volné celé odpoledne na přípravu nedělní pouti, která se každý rok koná v naší osadě.
P5163429.JPG
P5163430.JPG
Na 2.5. bylo do mladých přihlášeno 11 fen. Apple obsadila páté místo, tedy V bez pořadí. Paní rozhodčí se moc líbila a mezi posledními 6 fenami se jen velmi těžko rozhodovala. Hned za námi skončila Adélka a Artemiska obdržela VD.

Důležité ale pro nás bylo, že máme oficiálně spočítané zuby a uznanou výšku. Apple je plnochrupá a 27,5 cm velká.

Za fotografie děkujeme Romče

Surikata i v kruhu.jpg
Apple sedí.jpg
V kruhu3.jpg
tam a zpět.jpg
S konkurencí.jpg
V kruhu.jpg
Dnes se nám den moc vydařil. Bylo krásné skoro letní počasí, sešly jsme se konečně s oběma sestřičkama Adélkou a Artemiskou a jejich paničkama, dalšíma russlíma známýma, ale hlavně, HLAVNĚ !!!  dnes byl Apple velký den. Stala se vítězem třídy, nejlepším mladým a vítězem Mladé Boleslavi. Posudek má naprosto fantastický. Ačkoliv jsme dorazily úplně KO, Apple se na obojku třepotala modrá stužka a já jela 130 km s medailí na krku. Vím že není moje, ale Apple, ale ležela jak mrtvolka a medaile se jí motala a tlačila.

Za fotodokumentaci děkujeme Renče, Lence a Hance.

P4113297.JPG
Apple v kruhu2.jpg
ségry ležej2.jpg
ségry a paničky2.jpg
Apple na stole.jpg
Ségry zeshora.jpg
7.2. jsme se zúčastnily mezinárodní výstavy v Brně. Přihlášeno bylo v mladých 10 fen, bohužel naše sestřičky Adélka a Artemiska nemohly dorazit.

Apple získala V4 ( na to že se pan rozhodčí nechal slyšet že hladkosrsté nemá rád super ), nakoupila jsem jí za to spoustu mlsek a večer dostala konzervu a párek.

taky musím zmínit, že jsme do Brna jely jako dámská jízda 3 ženský a 3 čubiny z Chrudimského cvičáku. Čubiny cestu prozvracely, ale i tak jsme celkově odvezli VN1, V2 a V4. Paničkám se to moc líbilo a už plánujeme kam vyrazíme příště.

Za fota z výstavy děkujeme Aničce.

na stole1.jpg
v kruhu1.jpg
v kruhu4.jpg
V kruhu 2.jpg
v kruhu 3.jpg
9.1. 2009 jsme za příšerného mrazu odjely na národní výstavu do Olomouce. Moc velké ambice jsme si nedělaly, protože do třídy mladých bylo přihlášeno 13 fen. Proto nás ohodnocení Výborná bez pořadí moc mile potěšilo. Také posudek máme moc hezký a sestřička Artemis, která soutěžila s námi také.

Za obsáhlou fotodokumentaci děkujeme Aničce

Apple a Artemis2.jpg
Apple a Artemis.jpg
Chůze.jpg
na stole.jpg
tam a zpět2.jpg
tam a zpět.jpg
Apple a Artemis v pohybu.jpg
15.11. jsme vystavovali na MVP Praha. Čekání až přijdeme na řadu bylo dost úmorné. Naštěstí s námi vystavovala Renča Adélku, přijeli Walterovi a Katka s Artemiskou nám fandit a přišla i spousta dalších russlích známých i se spoustou pejsků.

Apple vyhrála třídu dorostu, dostala VN1 a moc hezký posudek a Adélka obsadila skvělé druhé místo. Máme velikou radost.

Tady jsou 2 videa z výstavy, moc za ně děkujeme Evičce

 cz.youtube.com/watch?v=HDl9NYk_Y9s

cz.youtube.com/watch?v=9xRiG3UC2EU

výstava1upraveno.jpg
výstava15upraveno.jpg
výstava20upraveno.jpg
A+A+A Brit od Báry.jpg
20. 9. 2008 jsme se zúčastnily klubové výstavy. Ve třídě štěňat jsme obdržely moc hezký posudek a ohodnocení VN ( pořadí se nezadávalo ). Setkaly jsme se zde s chovateli Martinou a Robem a sestřičkou Adélkou s paničkami Renatou a Andrejkou.
výstava.JPG
výstava2.JPG
výstava3.JPG
2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one