na web od Gabči ořez.jpg
NITRA DUOCACIB 23 - 24. 2.

Dámská jízda s Erikou a Haničkou. Naprosto šílená cesta, šílené auto a poněkud šílené zmatky. Fery 2 x CAC, 1 x Res CACIB, 1 x CACIB, 1 x BOS, Capík 2 x V2 za Knottelitten Vizit Norway.
Viničné club show 16. 3.

Neuvěřitelný úspěch naší chovatelské stanice. Drake Via Heraltisz VP 1, Cape Canaveral Via Heraltisz Ex 1, CAJC, CC, 2 BIS junior, Aféra Via Heraltisz CAC, 1 místo v párech a druhá nejlepší chovatelská stanice. Domů jsme přivezli 3 poháry a 2 medaile, plus jednu Haniččinu medaili za Dítě a pes.
A navíc jsme celý víkend strávili v milé společnosti rodiny Adélky z CHS Admiko, spousta psů, koní, přírody, zážitků. Děkujeme převelice :-)
Capík byl moc pochválen a dostal hodnocení VN 1, se svojí mámou Ferinkou vyběhali pohár za 3. místo v párech. Výprava to byla velmi dobrodružná, do Nitry jsem jela s týmem z CHS Admiko, navštívili jsme moc milou rodinu, která nás pohostila výborným slovenským jídlem a pitím, moji psi si odnesli moc pěkné ohodnocení a v sobotu jsem se po 10 hodinách svízelné cesty dostala domů. Bohužel musím konstatovat, že nálada na výstavišti byla oba dny dost podivná, pro mě až strašná. To jak chovatelé ventilují své vzájemné nesympatie a následně to obrací proti rozhodčím, psům a jiným chovatelům a majitelům psů mi  přišlo nedůstojné, zaslepené, smutné. Je mi líto že musím zkonstatovat, že jsem byla opravdu ráda, že jsem se nedělní výstavy už neúčastnila...
Capík Nitra.jpg
Páry Nitra.jpg
Capík oba dny sklidil velikou pochvalu, hodnocení VN1 a posléze byl v nejužším výběru o nejkrásnější štěně výstavy. Super, díky za krásné předvedení Adélce :-)
Na tuto výstavu jel Capík se skvělou handlerkou Adélou z CHS Admiko. Vyběhali spolu VN1 a posléze druhé nejhezčí štěně celé výstavy. Díky Adélko, jste hvězdy :-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one