na web od Gabči ořez.jpg

MultiChampion Aféra Via Heraltisz

Jun. Champ. Champ CZ, Champ SK, Champ PL. Aféra Via Heraltisz
Narozena 12. 6. 2010
Broken, hnědobílá
Výška: 30 cm
Plnochrupá včetně M3
LP 0/0

BAER NORMAL, both sides
PLL CLEAR from both parentsFery, Ferinka, Feruše, Aférka se narodila v naší chovatelské stanici naší Apple. Byla jediná holčička, tak bylo jasné že ona zůstane doma. Její táta Macek - Foxcott Makingmymark je multišampion - junioršampion a šampion mnoha zemí, tak doufám, že se Ferinka aspoň trochu exteriérově potatí a pracovně pomamí. Po bouřlivém dětství, ze kterého jí zbyla přezdívka Sprateček se z ošklivého káčátka vyloupla celkem hezká a milá holka Ferinka je velká požitkářka, kvůli drbání a mazlení dokáže provést neuvěřitelné. Domnívá se, že na světě je všechno jen pro ní: máma Apple je stvořena pro ní jako hračka, všichni lidé jsou pro ní na drbání a rozmazlování, všechny pelíšky jsou ušity pro ní, každý řízek, který se smaží je připravován pro ní:-))
Při práci venku je Fery chytrá a samostatná, slídění a nahánění má přirozeně v krvi, ví sama přesně co má dělat, leckdy mě hodně překvapí. Perfektně pracuje nosem, zachytí i to, přes co ostatní psi přeběhnou bez ovšimnutí. Od každé zvěře se však dá odvolat.
Dosavadní výsledky výstav: VN3, V1, CAJC, V2, VD1, V1 CAJC, V2, V1 CAC, V1 CWC, BOS, V3, V1 CAC, V1 CAC, RES CACIB, V2 Res CAC, V2 Res CAC,  V2 Res CAC, VD, V2 Res CAC, 3 place of cuples, V1 CAC, V1 CWC, BOS, BIS work dog, V1, CAC, CACIB, BOS, V1, CAC, Res CACIB, V1, CAC, CC, 1 place of cuples, 2 place of breeding groupe, V1, CAC, CC, CAC, BOS, BOB, WDS - VD 4, Interra Ex 4
Zkoušky: ZV - I. cena - 148 bodů, ZN - 78 bodů

Fery od Adély.jpg
Fery 2,5 roku

Fery 2,5 roku

Fery 1 rok

Fery 1 rok

Fery 1 rok

Fery 1 rok

P4060118.JPG
P9120089.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one