na web od Gabči ořez.jpg
Nebojte se pejska s PP - k ničemu Vás to nezavazuje. Dává Vám jen výhody:

- budete - li chtít, můžete se zůčastnit všech druhů zkoušek a závodů jaké Vás jen napadnou. Tuto možnost psi bez PP nemají.

- budete - li chtít, můžete si vybrat své budoucí štěňátko třeba zrovna podle pradědečka, který je pro Vás ten nejkrásnější na celém světě.

- budete - li chtít, můžete prozkoumat zdravotní vyšetření kam až v rodokmenu libo.

- budete - li chtít věnovat se chovu, má každé plemeno své vysoce erudované poradce a odborníky, kteří Vám rádi pomůžou a poradí.

- budete - li chtít mít jen pejska který opravdu vypadá jako JRT a jinak se s ním prohánět na louce a v peřinách, zavřete PP do šuplíku a klidně je tam necháte napořád:-))

- budete - li chtít, jistě Vám chovatel rád pomůže se vším co budete potřebovat a vysvětlí i nesmysly např. jako že PP bude pejskovi odebrán, když se mu moc zakroutí ocásek, nebo fenka jistojistě trpí když nemá jednou za život štěňátka a pes po kastraci už nikdy nebude chlapem:-))

Pokud chcete fenu do množírny bezpapíráků a ještě se slevou, nebo psa celodenně bez pozornosti zavřeného v kotci, nebo hlídače na řetízek k boudě, ušetřete svůj i náš čas a hledejte prosím štěně někde jinde.

16.05.2010 16:59:43
sekyrova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one