na web od Gabči ořez.jpg

Štěnátka se narodila 15. 5. 2012 / Puppies born 15.5. 2012

father: Champ. Passepartout Di Sutri - 6 x CAC, CACA, 2 x Res CACIB, 2 x CACIB, PL 0/0, BEAR, PLL, PRA, CEA, KATARAKT FREE, 27 cm, fullmouth ( f: Lantaka Mysterio - 4x CAC, CACIB, BOB, m: White Snow di Sutri )

mother: Jun Champ. Aféra Via Heraltisz - 2x CAJC, 4X CAC, RES CACIB, BOS, PL 0/0, 30 cm, fullmouth ( f: Multichamp. Foxcott Makingmymark - Champ of 4 country, 7 x Jun Champ, 13 x CACIB, 17 x BOB... 27 cm, fullmouth, PL 0/0, BAER, PLL, PRA, CEA FREE. m: Champ. Apple od Bobří řeky - TOP work JRT 2009, 2010, CACIB, 27 cm, fullmouth, PL 0/0 )

Pro Junioršampionku Aféru jsem naplánovala poněkud delší výlet za mladým pejskem  Passpartout di Sutri. Passo pochází z významné italské chovatelské stanice a v jeho rodokmenu lze najít spoustu významných a slavných předků, ale hlavně drtivou většinu předků Myrmidon. Doufám, že tyto geny se " najdou " s Myrmidon geny, které Fery nese po otci i matce a narodí se samá krásná, úspěšná a zdravá psí miminka. Passo je plnochrupý, 27 cm vysoký a zdravotně vyšetřený.

Matkou vrhu je Juniorská šampionka Aféra Via Heraltisz, plnochrupá, 30 cm vysoká, PL 0/0. Je to velmi úspěšná fenka s pravou teriéří povahou. K lidem a dětem je moc milá, na mazlení přímo požitkářka, je dobře ovladatelná, ale lovecké nadání má vrozené a naprosto přesně ví co má při práci dělat. Dá se však vždy odvolat. Více o ní najdete v sekci Jack Russell terrier Ferry.

Vzhledem k tomu, že štěňátka jsou ze zahraničního krytí, matky otec působil v ČR velmi krátkou dobu, než odcestoval do Holandska a matky matka je také ze zahraničního krytí, jsou štěňátka opravdu velice málo příbuzná k české populaci JRT.

Oba pejsci jsou hnědobílí, fenka je trikolorní.

Štěňátka odchováváme v domácnosti s venčením na zahradě a v okolí. Jsou od mala zvyklá na děti a jiná zvířata, pravidelně odčervujeme, očkujeme, krmíme kvalitní stravou a na cestu do nových domovů dostanou dárečky.
Rodiče našich odchovů pečlivě vybírám a to jak z hlediska exteriéru, tak povahy a zdraví. Snažím se vyhýbat blízké příbuzenské plemenitbě, protože genová variabilita podporující pevné zdraví, dlouhověkost a odpovídající bezproblémovou povahu jsou pro život psíka nejdůležitější.
Ve svém chovu se snažím vyhýbat nejčastějším vadám, které se v současnosti v chovu JRT vyskytují : Blednoucí barva srsti, očí i pigmentu, nekvalitní měkká srst, přetočené ocasy, flegmatická až bázlivá povaha...
Krycí pejsky těchto kvalit není snadné nalézt a na krytí získat, rozhodně nečekají v sousední vesnici, věřím ale, že námaha se vyplatí. Vždyť pejsek si ponese svou genetickou výbavu a lásku , kterou dostane do začátku mnoho a mnoho let :-)

Litter 1.jpg
Rodokmen pergamen lež.jpg
céčka kluk.jpg
céčka holka.jpg
céčka kluk č 2.jpg
DSCN6581.JPG
DSCN6583.JPG
DSCN6585.JPG
DSCN6248.JPG
DSCN6231.JPG
DSCN6239.JPG
DSCN6254.JPG
DSCN6539.JPG
passo_001.jpg
Euro puppy winner

Euro puppy winner

passo_2011_patella001.jpg
PLL_passo001.jpg
audio_passo_201008170001.jpg
passo_2011_augen001.jpg
Passo v Maďarsku.jpg
Passo v Maďarsku2.jpg
Passo v Maďarsku3.jpg
sestra - Pret a porter di sutri

sestra - Pret a porter di sutri

27 cm, Světová junior vítězka, Junioršampionky Španělska
 bratr - Parcondicio di Sutri

bratr - Parcondicio di Sutri

28 cm, plnochrupý, Junšamp Rus, Blrs, Ukr, Litvy, Mold, Maked, Šamp Blrs
Děda - Litlnapoleon Luckys boy

Děda - Litlnapoleon Luckys boy

29, cm, Australský šampion
strýc - Lantaka Tiger Jack

strýc - Lantaka Tiger Jack

29 cm, šampion Německa VDH, Německa KFT, 4 - BOB, 1 x BOG...
babička - La Vie en Rose di Sutri

babička - La Vie en Rose di Sutri

Interšamp, multišamp, 14 x CAC, 6 x CACIB, CAC na světové výstavě
bratr - Phoenix Force di Sutri

bratr - Phoenix Force di Sutri

otec - Lantaka Mysterio

otec - Lantaka Mysterio

4xCAC, Res CACIB, CACIB, BOB...
strýc - Waikiki Beach di Sutri

strýc - Waikiki Beach di Sutri

Interšamp, šamp Rus, Slov, Řec, Blrs, Mold, Ukr, Grandšamp Ukr, Mold,28 x CAC, 15 x CACIB, 12 x BOB...
babička - Myrmidon Jack Dekka

babička - Myrmidon Jack Dekka

děda - Myrmidon Jack Pete

děda - Myrmidon Jack Pete

Australský šampion
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one